s01Araç kiralama mantığının arkasında yatan unsur aslında tamamen maliyettir. İstatistiklere göre filo ve araç kiralama kavramının maliyete dayalı bu farkındalığının artması üzerine Türkiye’de ki bu sektörün rakamsal olarak Avrupa’nın üzerinde seyredeceği tahmin edilmektedir.

Genel olarak Rent a Car piyasası da dahil; 2011 Mayıs ayında 114.272 adet taşıt trafiğe kaydolmuştur. Trafiğe kaydı yapılan motorlu taşıt sayısı geçen yılın aynı ayına göre %60.9 artmıştır.

Bu dilimin içinde yer alan Rent A Car sahiplerinin en büyük sorunları arasında; verdikleri aracın suça karışıp karışmayacağı endişesi, araçların düzgün kullanımı, çalınmasının önlenmesi, ödemelerinin elbette düzenli yapılması gibi unsurlar yer almaktadır.

Rent a Car piyasasının taşıdığı bu endişeleri azaltmak amacıyla onlar için sağladığımız destek sayesinde;

Rent a Car’lar artık kiralamaya verdikleri aracın hızını, kontak açma-kapama bilgilerini, araçlarının konum bilgilerini, araçların ne kadar süre rölanti de beklediğini, KM raporunu, aracın bakım zaman ölçümlemesini, yasal hız sınırının ölçümlemesini vb. uygulamaların takibini yapabilecekler. Hatta çalınma riskine karşı firmamızdan ilgili plakanın durdurulmasını talep edebilecekler.

Bu sektörün sorunlarını anlıyor, paylaşıyor ve sektör sahiplerinin bizden bu uygulamalardan faydalanmak için veya farklı sorunlarına daha farklı çözümler bulabilmemiz için firmamız yetkililerine ulaşmalarını ve fikir almalarını rica ediyoruz.

Çünkü ARİSAK RENT A CAR ARAÇ TAKİP SİSTEMİ sizler için oluşturuldu. Sektör sahiplerine ve çalışanlarına saygılarımızı sunuyor, bol kazançlı günler diliyoruz…